Ceny mimořádné vědecké aktivity
od 10 ledna, 2022
do 16 května, 2022
kevin-olson-QW6h1tc0NOw-unsplash

Baví tě věda? Už jsi se podílel na nějakém výzkumu nebo to máš v plánu? Pak určitě sleduj “CENY UČENÉ SPOLEČNOSTI ČESKÉ REPUBLIKY ZA MIMOŘÁDNÉ VĚDECKÉ AKTIVITY STŘEDOŠKOLSKÝCH STUDENTŮ ČESKÉ REPUBLIKY”

Učená společnost České republiky vypisuje soutěž o ceny v kategorii „středoškolský student“ za výjimečné vědecké aktivity v přírodovědeckých nebo humanitních oborech.
Cílem je podpora talentovaných studentů a rozvíjení jejich zájmu o vědu.

soutěž
soutěž

Obor:

Angličtina, Asijské jazyky, Biologie, Český jazyk a literatura, Cestovní ruch, Chemie, Dějiny umění, Design a grafika, Dramatická umění, Ekologie, Ekonomie a management, Elektrotechnika, Film, Filozofie, Finance, Fotografie, Francouzština, Fyzika, Historie, HR, Hudba, Humanitní a společenské vědy, Informatika, Italština, Jazyky a mezinárodní studia, Kultura a umění, Latina, Literatura, Management, Marketing, Matematika, Medicína a farmacie, Náboženství, Němčina, Ostatní, Pedagogika, Personalistika, Podnikání, Politologie, Právo a veřejná správa, Přírodní vědy, Psychologie, Řemeslnictví, Robotika, Ruština, Sociální práce, Sociologie, Španělština, Stavebnictví, Strategické sporty, Strojírenství, Tanec, Technika a informatika, Textilní návrhářství, Účetnictví, Výtvarná umění, Zemědělství, Zeměpis

Vedení:

S pedagogem
Zakončení:
Ocenění

Návaznost:

Jednorázová

Registrace do:

28 února, 2022

Věk:

Bez věkového omezení