O nás

EduKop

EduKop

Studium na střední škole je obdobím, kdy přemýšlíme nad naším budoucím povoláním a nad tím jakým směrem se chceme v životě ubírat. Pro mládež v tomto věku proto existuje mnoho akcí, kde mohou nacházet sami sebe, zjišťovat co je baví a naplňuje. EduKop vznikl s vizí snadného přístupu do samovzdělávacího procesu pro všechny.

Attentive schoolgirl doing homework in in library at school
back-to-school.jpg
Two attractive teenage girls in high school hall during break reading something on notice board.
Group attractive teenage students in high school hall jumping high.
O nás

Naše mise

Naším cílem je zlepšit informovanost a motivovanost středoškoláků v neformálním vzdělávání. Jak?

Náš tým

Manažerka

Šárka

S konceptem přišla Šárka, která se do všeho se vrhá po hlavě, věří v lepší zítřky a snaží se k nim přispět svou činností. Pokud se zrovna nevěnuje studiu IT managementu, tak nejspíš někde dobrovolničí, soutěží nebo cestuje. Ráda se také věnuje tvorbě a editaci videí. Už v útlém věku projevovala zájem o všechny druhy neformálního vzdělávání a od 13 let každoročně vyjíždí s programem Erasmus+ na výměnné pobyty do zahraničí apod., i proto chce předávat své zkušenosti dál a inspirovat další mladé lidi.

GRAFIČKA

Yana

Yana je členka, která se stará o vizuál a grafiku. Začala se tomu věnovat až díky svému vysokoškolskému studiu, takže se učí za pochodu, ale jde jí to perfektně! Ve volném čase se zajímá o asijskou kulturu, sport nebo sebevzdělávání z tutoriálů. Ráda chodí na různorodé výstavy a do kaváren, kde si vždy vyhledá Matcha Tea Latte. Je to usměvavá týmová hráčka, která je otevřená novým příležitostem. Nemá strach z nových výzev a ráda na sobě pracuje.

Organizátorka

Jana

Nadšená budoucí právnička Jana k tomuto oboru táhla odjakživa. Pokud se zrovna nedrtí Občanský zákoník, tak se ráda věnuje seriálům nebo hudbě, hraje na kytaru, na piano a zpívá. Často podniká výlety do přírody s přáteli, kde si čistí hlavu a sbírá inspiraci. Ráda cestuje a poznává nová místa, lidi, kulturu a jídla. Podílí se na správě sociálních sítí, píše články a vypomáhá s organizací.

Copywriterka

Eliška

Z věčné knihomolky Elišky se stala studentka pedagogické fakulty se specializací na literaturu a společenské vědy. Ve volném čase se ráda věnuje psychologii, ale také ráda zajde do kina, do divadla či se projít někam do přírody. Sama sebe by popsala jako veselou, společenskou, citlivou a empatickou slečnu, ale na druhou stranu také velice tvrdohlavou a cílevědomou perfekcionistku. Do našich článků přináší fakta, ale i osobnější a přístupnější pohled než například učitelé ve školách.

Moderátorka

Karolína

Další nadějnou budoucí právničkou je Kája, kterou můžeš znát jako moderátorku našich videorozhovorů. Mezi její přednosti patří komunikativnost a společenskost. Dříve se účastnila recitačních soutěží, zpívala ve sboru a byla v dramatickém kroužku. Mezi její aktuální zájmy patří knihy, sledování filmů a chození mezi lidi.

Konzultantka

Jitka

Jedinou nositelkou titulů je zatím naše koučka Jitka. Má bohaté zkušenosti s prací v nadnárodní firmě, ve školství i podnikání. Během svého působení jako učitelka odborných předmětů na SŠ se intenzivně věnovala neformálnímu vzdělávání a tak nám přináší pohled z druhé strany. Je to velmi senzitivní člověk, kterému není lhostejná budoucnost nové mladé generace. Skrze projekt chce pozitivně ovlivňovat životy studentů, ukázat jim možnosti a být jim nápomocna při hledání sebe sama.