Storyous Bootcamp
od 15 září, 2021
do 16 září, 2021
Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6
Bootcamp_2021_no2_So_Me_speakers_linkedin_V2_be8b0c8411

Studenti a absolventi, pozor! Využijte příležitost dát si karierní re/start. Své know-how vám poodhalí lídři z úspěšných startupů, čeká na vás řada zajímavých workshopů a finální Q&A s ikonickým byznysmenem Kazmou

Přemýšlíš o tom, že rozjedeš vlastní projekt? Zajímáš se o byznys, marketing nebo sales a chceš získat nové dovednosti za krátkou dobu? Pak se přihlaš na Storyous Bootcamp!

Ve dnech 15. a 16. září si v Praze pod taktovkou ostřílených profíků, kteří stojí za úspěchy firem s velkými obraty, můžeš vyzkoušet v rámci workshopů například techniky vyjednávání, vypracovat si reálnou case study nebo se ocitnout v kůži teamleadera. 

Během dvoudenního intenzivního školení ti své zkušenosti předají ti nejlepší z oboru a získáš od nich know-how, ke kterému se propracovávali dlouhé roky během budování svých firem. Těšit se můžeš na: Tomáše Studeníka z Insane Business Ideas, Lucie Částkovou z CoPlay, Martinu Bacíkovou z Institutu ekonomického vzdělávání, CEO Storyous Igora Třeslína a Kamila Bartoška, známého moderátora a influencera vystupujícího pod pseudonymem Kazma Kazmitch. 

Během v pořadí již čtvrtého Bootcampu si navíc vybuduješ síť nových přátel a potenciálních budoucích byznys kolegů. A to není vše! Ti nejlepší dostanou příležitost stát se součástí budování lokálních poboček globálního startupu Storyous, který aktuálně posiluje týmy ve svých HUBech v Plzni, Ostravě a Brně. Třeba to bude kariérní start právě pro tebe! 

Počet míst je omezený, takže se zbytečně dlouho nerozhoduj. Pro mimopražské je zajištěno ubytování.

Registrovat se můžeš na stránkách https://bootcamp.storyous.com/cs/, kde také najdeš informace o našich HUBech.

Těšíme se na tebe!

přednáška
událost
workshop
seminář
přednáška
událost
workshop
seminář

Obor:

Vedení:

Bez nutnosti pedagoga

Návaznost:

Navazující

Registrace do:

10 září, 2021

Věk:

Bez věkového omezení